Święto warzyw
Data dodania: 20 Września, 2016

Święto warzyw

W minioną sobotę 17 września odbyła się trzecia edycja imprezy która w tym roku zyskała miano „Święta warzyw”. Organizatorami tej imprezy byli firma „Rozsadnik” oraz hurtownia rolno – ogrodnicza „Janiak”. Setki przybyłych na zaproszenie gości od godziny 14 mogło odwiedzać stoiska wielu firm z branży rolno – ogrodniczej.

25 firm otworzyło dla gości swoje stoiska w których przedstawiało aktualne produkty oraz udzielało fachowych porad. Goście mogli brać udział w pokazach maszyn rolniczych które odbywały się na polach sąsiadujących. Na głodomorów czekały rozstawione grille, stół wiejski oraz inne smakołyki dostępne dla gości przez całą noc. W trakcie trwania imprezy wszystkie osoby wzięły udział w losowaniu wielu nagród w tym nagrody głównej. Osobę która wylosowała szczęśliwy los czekał weekendowy pobyt w jednym z hoteli „Gołębiewski”.

Po rozpoczęciu części artystycznej, goście mieli okazję posłuchać występu zespołu wokalnego „Dynamitki” którego jedną z członkiń jest Pani Izabela Wąsiewicz – właścicielka firmy „Rozsadnik”, dodatkową atrakcją był występ orkiestry dętej z Rychnowa której prezesem jest właściciel firmy Pan Marek Wąsiewicz. Punktem kulminacyjnym wieczoru był występ gwiazdy Disco – Polo – Czadomen.

Po koncercie i ciepłym posiłku goście kontynuowali zabawę do białego rana przy dźwiękach zespołu Enter.

Wróć

Galeria zdjęć