Producent rozsady warzyw szklarniowych i gruntowych

O firmie

Firma Rozsadnik, której założycielami są Izabela i Marek Wąsiewicz działa na polskim rynku od 1997 roku. Główna siedziba firmy wraz przyległymi oddziałami położone są na terenie gminy Blizanów w Wielkopolsce.

Specjalizujemy się w produkcji rozsady warzyw szklarniowych oraz gruntowych. 

Od lat współpracujemy wyłącznie z renomowanymi firmami nasiennymi oraz producentami podłoży do warzyw szklarniowych i gruntowych.

Corocznie od początku października produkowana jest rozsada pod osłony wysokie, a od stycznia do końca sierpnia rozsada warzyw gruntowych. Działalność naszej firmy jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, na którym pojawia się coraz więcej klientów zainteresowanych zakupem gotowej rozsady. Wśród odbiorców rozsady szklarniowej dużym zainteresowaniem cieszy się szczepiona rozsada pomidora oraz ogórka szklarniowego.

Pomimo długoletniego doświadczenia jakie posiadamy, przez cały czas doskonalimy technologię i korzystamy z profesjonalnego doradztwa produkcyjnego. Współpracujemy z holenderskim specjalistą ds. produkcji rozsady warzyw szklarniowych, a nasze uprawy są pod stałym nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Poznaniu z Delegaturą w Kaliszu. Decyzją WIORiN uzyskaliśmy wpis do urzędowego rejestru podmiotów profesjonalnych posiadających upoważnienie do wydawania paszportów roślin. Nasza kadra nieustannie uczestniczy w szkoleniach podnoszących poziom kompetencji, co ma  niezwykle istotne znaczenie przy współpracy z Klientem.