Dlaczego warto z nami współpracować

Dlaczego warto z nami współpracować

Powody dla których warto z nami współpracować.

  • Doświadczenie i wiarygodność – Firma Rozsadnik działa na polskim rynku od 1997 roku. Od lat niezmiennie cieszymy się dobrą reputacją oraz ugruntowaną pozycją wśród naszych odbiorców. Zaufało nam wiele Klientów, a ich pozytywne opinie stanowią dla nas najcenniejsze źródło do nieustannego doskonalenia.
  • Indywidualne podejście – każde złożone zamówienie jest dopasowywane do areału powierzchni gospodarstwa należącego do Klienta oraz jego potrzeb. Termin wysiewu rozsady oraz jego dostawy dopasowujemy indywidualnie do każdego Klienta.
  • Nasi pracownicy – nieustannie dążymy do podnoszenia kwalifikacji kadry z zakresu profesjonalnej obsługi Klienta oraz prowadzenia produkcji roślin. Pracownicy zatrudnieni w naszej firmie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez prelekcje, udział w konferencjach, targach oraz branżowych spotkaniach z firmami, które z nami współpracują. Ponadto pracownicy zatrudnieni w dziale obsługi klienta posiadają stosowne upoważnienie potwierdzające zdobytą wiedzę z zakresu wykonywania oceny zdrowotności roślin do celów wydawania paszportów roślin.
  • Bezpieczeństwo – w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie, współpracujemy wyłącznie z renomowanymi firmami nasiennymi, oraz producentami podłoży do warzyw szklarniowych jak i gruntowych. Nad bezpiecznym przebiegiem produkcji naszych rozsad czuwa Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Poznaniu z Delegaturą w Kaliszu. Każda partia roślin dostarczona do Klienta jest zaopatrzona w paszport roślin – dokument potwierdzający, iż dostarczona rozsada została skontrolowana i jest wolna od organizmów szkodliwych. Paszporty takie mogą być wydawane tylko przez podmiot wpisany do urzędowego rejestru podmiotów profesjonalnych.
  • Bezpieczny transport – bezpieczny transport produktu do miejsca przeznaczenia realizujemy poprzez naszą flotę samochodów dostawczych przystosowanych do transportu rozsady w każdych warunkach pogodowych. Istnieje także możliwość odbioru osobistego rozsady z naszego gospodarstwa po wcześniejszym ustaleniu.